niedziela, 23 października 2011

Rozdanie wygrywa ...........................GRATULACJE! Złociutka, czekam cztery dni na podanie mi Twojego adresu do wysyłki nagrody, jeśli się nie doczekam to w czwartek powtórzę losowanie :-)

Dziękuję Wam bardzo gorąco za tyle pozytywnych komentarzy na temat bloga! Serduszko moje zmieniało się w różowy puszysty obłoczek, kiedy czytałam Wasze komplementujące mnie i mojego bloga słowa.
Szczególną uwagę zwróciłam na trzy wypowiedzi - Basia 8212 stwierdziła, że ingerować w mojego bloga nie będzie, bo to mój teren. Szacun, Basiu! Umiejętność akceptowania rzeczy takimi jakie są to wielka sztuka. Shine like a star napisała, że jestem Jej inspiracją jeśli chodzi o pazurki, więc ogromnie się cieszę, że nie tylko mnie się podobają moje pomysły co do paznokci. Mademoiselle Chaos jest przekonana, że gdyby chciała ozdobić paznokietka brokatem, to obsypałaby nim wszystko wokół, ale samego paznokcia nie. Hheheehehheeh... Przepraszam, że się śmieję, ale wyobraziłam sobie pomieszczenie od sufitu, przez ściany i meble, po podłogę zasypane brokatem i jeden goły pazurek, na który brokat nie trafił :-D

Ustosunkuję się również do krytyki, skoro się o nią prosiłam :-) Otóż zarzuty Wasze tyczyły się tylko i wyłącznie wyglądu bloga. Kochane moje Czytelniczki. Uwierzcie, że i mi się nie do końca to wszystko widzi. Zdjęcie jest faktycznie za duże, czcionka mało estetyczna. I tak się zbieram i zbieram i zbieram i zbieram i zbieram i zbieram i zbieram do poprawy. Jak tylko uda mi się zrobić jakąś fajną fotę, to zmienię wygląd bloga, albo muszę dokładnie przeszperać kompusia w celu znalezienia ładnego zdjęcia, ponieważ chcę żeby na blogu było jak najmniej zdjęć pożyczonych z netu. Co do kwiatu na głównym zdjęciu, to oświadczam, że był to celowy zabieg, bo kwiaty uwielbiam zaraz po kosmetykach, poza tym nie uważam, że główne zdjęcie musi nawiązywać do zawartości bloga. Znam masę paznokciowo - urodowych blogów, których główne zdjęcie czy tło nie mają nic a nic wspólnego z tematem zawartości i funkcjonują one całkiem dobrze :-)

Dziękuję Wam za udział w rozdaniu i do następnego! :-**********

6 komentarzy:

  1. Kurczę, byłam blisko ;) Gratuluję zwyciężczyni :)

    OdpowiedzUsuń
  2. O matko pierwszy raz w życiu coś wygrałam... Jaka piekna nowina po emocjonujacym weselnym weekendzie... Dla raczkujacej w dziedzinie blogowania ta nagroda jest zaszczytem !!!

    OdpowiedzUsuń
  3. mam nadzieję, że będziesz zadowolona z kosmetyków, paczucha jutro poleci do Ciebie :-)

    OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA KOMENTARZE! :-)
na zadane pytania odpowiadam w tym samym poście